NAŠI PROJEKTI

Redovno djelovanje Udruge za kulturu i nove medije Arteist uključuje nekoliko glavnih projekata

U 3 KORAKA DO ČLANSTVA U UDRUZI ARTEIST

Učlanite se i postanite dio naše zajednice! Članom Udruge smatra se osoba učlanjena na način predviđen čl.8. Statuta
i to za kalendarsku godinu za koju je Pristupnica potpisana i verificirana (prihvaćena), a članarina plaćena.

KORAK 1

Preuzmite i ispunite Pristupnicu Udruge za kulturu i nove medije Arteist. pri popunjavanju pristupnice odaberIte paket članstva koji smatrate optimalnim.

KORAK 2

Uplatite članarinu. Godišnja članarina u Udruzi za fizičke osobe iznosi 200 kuna, za nezaposlene i studente 150 kuna, a za pravne osobe 1500 kuna.

KORAK 3

Ispunjenu pristupnicu i potvrdu uplate pošaljete na adresu: info@arteist.hr,
a mi ćemo vam se povratno javiti s potvrdom o učlanjenju.

Sva prava i obaveze članova Udruge opisana su Statutom Udruge za kulturu i nove medije Arteist

Zbog sužavanja prostora za književno stvaralaštvo, zbog sužavanja opsega domaćeg izdavaštva, zbog preorijentacije izdavača ka komercijalno isplativijoj prozi koja se često nedvosmisleno svodi na goli šund, i najvažnije, zbog toga što smo se zarekli da ćemo prkositi neuralgijama sistema koji se zatvara za kvalitetnu novu prozu – Udruga za kulturu i nove medije Arteist pokrenula je 2013. godine izdavačku kuću Biblioteka Arteist.

Našu misiju ne treba tražiti između redaka – ona je otvorena knjiga naše ljubavi prema književnosti. Zato objavljujemo knjige koje želimo imati. Zato svoje police popunjavamo djelima domaćih i stranih autora koji čitatelju znaju uzvratiti ljubav prema pisanoj riječi. To je naš način da podijelimo svoju strast prema književnosti i da je trajno održavamo na životu.

U narednom razdoblju planiramo ovim izdavačkim projektom otvarati prilike za mlade autore, koji su najviše “stradali” u aktualnoj krizi izdavaštva u Hrvatskoj i koji ne dobivaju šanse kod financijski oslabljenih, komercijalno orijentiranih izdavača. Želimo pokrenuti i ciklus likovnih monografija, kojima bismo predstavljali suvremene likovne umjetnike, a koje bi bile praćene i multimedijalnim sadržajem.

Niže donosimo izdanja koja su dosad objavljena u Biblioteci Arteist:

ČLANSTVO

Osnovni tipovi članstva u Udruzi za kulturu i nove medije Arteist

STUDENTI / NEZAPOSLENI

Custom controls
Tailored pricing

Često postavljana pitanja

HOW CAN I UPGRADE MY PLAN?

Nullam eros mi, mollis in sollicitudin non, tincidunt sed enim. Sed et felis metus, rhoncus ornare nibh. Ut at magna leo. Suspendisse egestas est ac dolor imperdiet pretium. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam porttitor, erat sit amet venenatis luctus, augue libero ultrices quam, ut congue nisi risus eu purus.

WHEN WILL I BE BILLED?

WHAT FORMS OF PAYMENT DO YOU ACCEPT?

WHAT HAPPENS WHEN MY SUBRSCRIPTION EXPIRES?

ŠTO KADA PRESTANE ČLANSTVO?

Vrlo jednostavno – ponovno ispunite prijavnicu i pošaljite nam je uz dokaz o uplati.

Članovi koji su uredno platili članstvo u prethodnoj kalendarskoj godini imaju tijekom tekuće kalendarske godine pravo na tzv. “popust na vjernost” u iznosu od 20%.

ŠTO JE S MOJIM OSOBNIM PODACIMA?

Sukladno zakonu, svaka udruga dužna je voditi registar clanova. Registar članova Udruge vodi se elektronički i obvezno sadrži podatke: o osobnom imenu (nazivu) člana, adresa, mjesto, OIB, podaci o kontakt osobi, komunikacije-kontakti, datum rođenja, datum pristupanja udruzi, kategorija članstva, datum prestanka članstva u udruzi.

Registar članova uvijek mora biti dostupan na uvid svim članovima i nadležnim tijelima, na njihov zahtjev. Udruga Arteist štiti osobne podatke svojih članova, a u slučaju potrebe nadležnim tijelima dat ćemo ga na uvid isključivo uz predočenje pisanog službenog zahtjeva.